Pomoc Drogowa Piątek Dla Agencji Reklamowej

Potrzebujesz szybkiej naprawy na drodze? Musisz przewieźć do Anglii grupkę osób? Zepsuła się ciężarówka? Dzwoń na całodobowy numer alarmowy: 535444111

Pomoc Drogowa Piątek Łódzkie dysponuje rozbudowanym taborem pojazdów specjalistycznych, przystosowanych do potrzeb pomocy drogowej. Nasze holowniki to sprzęt najnowszej generacji, z zabudowami najazdowymi i hydraulicznymi. Posiadamy holownik typu motyl (widły), który sprawdza się w holowaniu samochodów z uszkodzonym układem hamulcowym, kierowniczym, przy uszkodzeniach skrzyni biegów www.a1-a2-pomoc-drogowa.pl/piatek-lodzkie. Dysponujemy lawetami, dzięki którym możemy przewieźć auta od osobowych do ciężarowych o masie do 17 t.

Nasz tabor uzupełniają dwa specjalistyczne, w pełni wyposażone pojazdy specjalne, służące do zabezpieczania miejsc kolizji, wypadku czy awarii, pilotowania kolumny pojazdów czy szybkich napraw. Pojazdy szybkiego reagowania błyskawicznie znajdą się na miejscu, a ich kierowcy, dzięki wyposażeniu, jakie znajduje się w tych samochodach, mogą wykonać szybkie naprawy na drodze, bez wzywania lawety czy holownika.

W przypadku awarii busa do przewozu osób, totalreklama.pl dysponuje transportem dla dziewięciu osób wraz z kierowcą, co ze względu na bliskość granicy i lotniska w Pyrzowicach, jest bardzo istotną sprawą.
Dlaczego nasz tabor:

Bo nasze holowniki i autolawety mogą być w kilku miejscach równocześnie
Bo mamy możliwość szybkiego reagowania
Bo nasza baza to miejsce strategiczne
Bo jesteśmy szybcy, zwarci i gotowi

Nasze atuty to:

Pomoc drogowa czynna 24 godziny na dobę przez cały rok
Całodobowa wulkanizacja
Strzeżony parking
Warsztat
Auto zastępcze